VĚŘTE, HONĚTE A PLNĚTE SI SVÉ SNY.

Kdo jsme?


Společnost UNIK GROUP, založená v roce 2008, umožňuje investorům (právnickým nebo fyzickým osobám) přímo financovat půjčky od 2 000 eur s pevnou a amortizovatelnou sazbou jednotlivcům nebo profesionálům po celém světě. 100% digitální, dlužníci obdrží odpověď na svou žádost do 24 hodin. Pokračujeme v růstu s naší partnerskou nabídkou zaměřenou na nabídku našich technologií, našich operací a našich odborných znalostí profesionálům, kteří chtějí zahájit nebo provádět vlastní finanční činnost. Takže jsme již partnery s BMO, CAISSE DESJARDINS, RBC, BNC, CIBC, TD CANADA TRUST, SCOTIA, CIC. Mnoho dalších partnerství přijít! Při realizaci všech našich nejbláznivějších projektů se UNIK GROUP může spolehnout na náš super tým 400 zaměstnanců, kteří rychle financovali úvěr ve výši 16 milionů EUR.

Pracujeme s vámi, abychom splnili vaše nejdůležitější obchodní priority.

Když požádáte o rychlý kredit online, můžete si vybrat z našich flexibilnějších způsobů splácení ten, který nejlépe odpovídá požadované výši kreditu. Dýchejte volněji! Můžete si vybrat frekvenci splácení úvěru tak, aby se lépe shodovala s vaším platem. Rozhodněte se, zda provedete platbu každý týden nebo každé dva týdny. Vrácení vašeho kreditu bude provedeno po 4 až 27 splátkách, v závislosti na výši kreditu a četnosti vašich splátek. Vaše vrácení peněz by tedy mohlo být provedeno mezi 12 a 48 měsíci. Krátkodobá půjčka s odpovědným využitím může být pro vás dobrým řešením. Navíc, protože se jedná o otevřenou půjčku, můžete ji splatit rychleji a ušetřit na úrocích!

01. Záruka

V UNIK GROUP vás můžeme uklidnit. Vaše údaje budou přenášeny v souladu s platnými bezpečnostními standardy a bude s nimi zacházeno s maximální péčí.

02. Rychlost

Naše rozhodování je lokální, což urychluje reakci na vaše požadavky. Chápeme potřeby našich občanů.

03. Profesionalita

Správu pohledávek provádějí odborníci. K našim zákazníkům se chováme s respektem a tak, jak bychom chtěli, aby se oni chovali k nám.