Individuální
kredit

Někdy nemáte dostatek prostředků na financování projektu svých snů. Individuální kredit je alternativou, která vám ji pomůže překonat. Za svůj kredit můžete požadovat až 75 000 eur. Dopřejte si nezapomenutelnou dovolenou, zafinancujte koupi domu, vyměňte auto... To jsou jen některé z důvodů, které vedou lidi k využívání soukromého úvěru bez doložení. Tento typ úvěru, který je považován za spotřebitelský úvěr, umožňuje, jak jeho název napovídá, dlužníkovi získat pomoc, aniž by musel odůvodňovat její použití.

Kredit do
bydlení

Chcete si koupit nový byt, dům, hypoteční úvěr zůstává nejlepší variantou pro realizaci vašeho projektu. Hypotéka je úvěr určený k financování pořízení nemovitosti. Liší se tedy od soukromého úvěru, který je určen na nákup movité věci nebo služby. Tento typ úvěru se často používá na nákup hlavní rezidence nebo na investici do pronájmu, přičemž ubytování je pak nabízeno k pronájmu.

Půjčky
automobilový

Chcete si koupit vozidlo, ale nemáte potřebný kapitál na jeho financování, ideální řešení je vzít si úvěr na auto. Můžete požádat o půjčku na auto až do výše 60 000 eur. Auto kredit, co to je? Půjčka na auto je půjčka určená k financování nákupu nového nebo ojetého vozidla. Spadá do kategorie spotřebitelských úvěrů. Tento typ úvěru se spouští při koupi auta a nelze jej použít na nákup jiného zboží, jako je půjčka na motorku. Pak mluvíme o špatném úvěru. Tím se odlišuje od soukromého úvěru, jehož účelem je posílení cash flow. Půjčka na auto nebo autopůjčka je tedy bankéřem vnímána lépe než soukromá půjčka.

Půjčky na práce

Potřebuje váš dům facelift? Rozhodněte se pro pracovní kredit! UNIK GROUP vám nabízí výhodný pracovní kredit, který můžete čerpat online. Máte možnost požádat o půjčku na práci až do výše 55 000 EUR.

Profesionální půjčka

Profesní úvěr je určen na financování projektů zakládání podniků a v širším měřítku na podporu odborníků, jejichž cílem je rozvoj jejich činnosti.

KREDIT NA DOKONČENÍ

NAŠI PARTNEŘI